Nordpeis Berlin vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 4 kW. Til tross for det supermoderne utseendet på denne kaminen ser man lett at designet er basert på et tradisjonelt design. Se…
Til tross for det supermoderne utseendet på denne kaminen ser man lett at designet er basert på et tradisjonelt design. Dette er lekkert og stilfullt utført og man må berømme designeren for denne smakfulle kombinasjonen. Berlin egner seg like godt i et moderne rom som i en gammel bolig.
Berlin kan leveres med gulvplate i marmor, nærmere bestemt Binaca Carraca marmor, eller glass. Topplaten kan også leveres i Bianco Carrara marmor.
Berlin er en flott hjørnemodell i en størrelse som vil passe inn i de fleste rom. Nominell effekt er 4 kW, og du får plass til vedkubber på 30 cm. Berlin har luftspyling av glasset, for å unngå sot, og den kan selvsagt kobles til friskluft. Virkningsgraden er hele 81,8 %.
Spesifikasjoner
| Effekt | 3–6 kW |
|---|---|
| Nominell effekt | 4 kW |
| Virkningsgrad | 81.8 % |
| Høyde | 1273 mm |
| Bredde | 788 mm |
| Dybde | 545 mm |
| Vekt | 266 kg |
| Vedlengde | 30 cm |
| Røykuttak | Bak |
| Røykrør | 150 mm |
Andre modeller fra Nordpeis
nordpeis
Nordpeis Atlanta Høy vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5 kW, shapestone. Atlanta leveres i to høyder, denne er noe høyere enn den «vanlige» Atlanta. Se spec, mål og produktdata på…
nordpeis
Nordpeis Uno 5 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. UNO 5 er en kompakt vedovn i moderne skandinavisk design. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
nordpeis
Nordpeis Duo 6 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Kleberstein på 5.4 kW, shapestone light. Duo 6 er en versjon i Duo serien med kleberstein for varmelagring. Se spec, mål og produktdata på…