Rais Q-Tee vedovn — spec og mål
Vedovn fra Rais på 5.4 kW, shapestone light. Rais Q-Tee er enkel, kubisk og velproporsjonert. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
Rais Q-Tee er enkel, kubisk og velproporsjonert. Nominell effekt er oppgitt til 4 kW noe som er god match for de fleste moderne hus og leiligheter. Q-Tee har også et design som vil passe godt inn i både moderne og mer tradisjonelle rom.
Til tross for at dette er en relativt rimelig modell er utførelse og design preget av kvalitet. Håndtak er luftkjølt, og den kan leveres med dør i helglass, eller med stålramme. Q-Tee kan du få i tre høyder, 57 cm, 65 cm og 85 cm. Virkningsgrad er oppgitt til å være 80 %.
Spesifikasjoner
| Effekt | 2–6 kW |
|---|---|
| Nominell effekt | 4.1 kW |
| Virkningsgrad | 80 % |
| Høyde | 565 mm |
| Bredde | 435 mm |
| Dybde | 388 mm |
| Vekt | 80 kg |
| Vedlengde | 30 cm |
Andre modeller fra Rais
rais
Rais Caro 90 vedovn — spec og mål
Rais Caro 90 er en kompakt vedovn fra Rais' Caro-serie — 92 cm høy med 90 kg vekt og 80 % virkningsgrad. Egnet for rom inntil 105 m². Sidehengslet…
rais
Rais Pilar vedovn — spec og mål
Vedovn fra Rais på 5,4 kW, shapestone light. Pilar er en høyreist, sirkelrund peisovn som leveres i to høyder, 152 og 180 cm, og i flere utførelser og…
rais
Rais Juno Ceramic vedovn — spec og mål
Vedovn fra Rais på 5.4 kW, shapestone light. Denne versjonen av Juno er lys og moderne, kledd i matte, hvit keramisk stein. Se spec, mål og produktdata på…