Nordpeis Duo 1 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. Duo 1 er designet av Ingvild W. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
Duo 1 er designet av Ingvild W. Mørk og Karoline Bommen. Ovnen skiller seg fra de andre Duo ovnene ved at den er plassert på en flott rund pidestall. DUO 1 har høy dør med stort vindu og sideglass er standard. Her får du flott innsyn til flammebildet og flott skandinavisk design i samme pakke. Duo 1 kan plasseres i hjørne eller langs rett vegg. Duo 1 er en konveksjonsovn, den er utstyrt med luftspyling av glasset for å unngå sot og den har mulighet for friskluftstilførsel. DUO 1 har en nominell effekt på 5 kW og virkningsgrad på 80 %.
Spesifikasjoner
| Nominell effekt | 5.4 kW |
|---|---|
| Virkningsgrad | 81.9 % |
| Materiale | ShapeStone Light |
| Høyde | 1260 mm |
| Bredde | 470 mm |
| Dybde | 365 mm |
| Vekt | 104 kg |
| Vedlengde | 40 cm |
| Røykuttak | Topp, Bak |
| Røykrør | 150 mm |
Andre modeller fra Nordpeis
nordpeis
Nordpeis Brage vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 6 kW, shapestone light. Brage er en tradisjonell peisovn, beskrevet som en hyttepeis av Nordpeis selv. Se spec, mål og produktdata…
nordpeis
Nordpeis Cannes vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. Nordpeis Cannes er en mellomstor peis som vil løfte enhver stue. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
nordpeis
Nordpeis Odense vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 6 kW, shapestone light. Odense har innsyns fra to sider og egner seg for plassering både i hjørne og mot rettvegg. Se spec, mål og…