Nordpeis MONACO BENK – fra Nordpeis vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 8 kW, shapestone light. Monaco Benk er en stor, nærmest tradisjonell peis, i moderne og rent formspråk. Se spec, mål og produktdata…
Monaco Benk er en stor, nærmest tradisjonell peis, i moderne og rent formspråk. Kombinasjonen av tradisjonell og moderne gjør at dette er en peis som kan passe godt i både tradisjonelle og moderne boliger. Monaco Benk har en eksklusiv heve/senke dør uten ramme i hjørnene og du har flott innsyn til flammene fra tre sider. Du kan velge denne peisovnen i flere varianter med og uten benk og vednisje.
Peisen har integrert brannmur, ventilene er skjult i sokkelen for å opprettholde de rene linjene. Ovnen har luftspyling av glasset, for å unngå soting og selvsagt er den rentbrennende. Den kan fås med frisklufttilførsel, og om du ønsker ekstra varmelagring kan du også få den med PowerStone.
Tekniske data
Spesifikasjoner
| Nominell effekt | 8 kW |
|---|---|
| Virkningsgrad | 80 % |
| Materiale | ShapeStone Light |
| Høyde | 1680 mm |
| Bredde | 1132 mm |
| Dybde | 679 mm |
| Vekt | 341 kg |
| Vedlengde | 50 cm |
| Røykuttak | Topp, Bak |
| Røykrør | 150 mm |
Andre modeller fra Nordpeis
nordpeis
Nordpeis Monaco vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 8 kW, shapestone light. Monaco er en stor, stilren og kubisk peis fra Nordpeis. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
nordpeis
Nordpeis Chicago Ii vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 7 kW, shapestone light. Chicago er en høy kvadratisk peis med innsyn fra to sider. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
nordpeis
Nordpeis Monaco Høy vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 8 kW, shapestone light. Monaco Høy er en Monaco peis med innsatsen plassert høyere i innrammingen. Se spec, mål og produktdata på…