Nordpeis Ronda 160 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. Ronda 160 er en mindre versjon av den populære Ronda peisen fra Nordpeis. Se spec, mål og produktdata på…
Ronda 160 er en mindre versjon av den populære Ronda peisen fra Nordpeis. Ronda 160, kan som de andre Ronda peisovnen leveres i både ubehandlet betong og Colorado Antrasitt. På bildet her er ovnen vist i hvit utførelse.
Som de større Ronda ovnene kan også denne lastes med Nordpeis’ PowerStone for økt varmelagring. Bredde/diameter er lik som storebrors, 60 cm. Nominell effekt er 5 kW, og du får plass til kubber på 30 cm i brennkammeret.
Spesifikasjoner
| Nominell effekt | 5 kW |
|---|---|
| Virkningsgrad | 79.3 % |
| Høyde | 1600 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Vekt | 108 kg |
| Vedlengde | 30 cm |
| Røykrør | 150 mm |
Andre modeller fra Nordpeis
nordpeis
Nordpeis Atlanta Høy vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5 kW, shapestone. Atlanta leveres i to høyder, denne er noe høyere enn den «vanlige» Atlanta. Se spec, mål og produktdata på…
nordpeis
Nordpeis Brage vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 6 kW, shapestone light. Brage er en tradisjonell peisovn, beskrevet som en hyttepeis av Nordpeis selv. Se spec, mål og produktdata…
nordpeis
Nordpeis Cannes vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. Nordpeis Cannes er en mellomstor peis som vil løfte enhver stue. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.