Nordpeis Uno 5 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. UNO 5 er en kompakt vedovn i moderne skandinavisk design. Se spec, mål og produktdata på Peisovn.no.
UNO 5 er en kompakt vedovn i moderne skandinavisk design. Uno 5 har bred sokkel som gir et solid preg. Kvalitet preger både design og utførelse på Uno 5, der den blant annet har dør med automatisk låsesystem. Dette er en konveksjonsovn med mulighet for frisklufttilførsel og nominell effekt er 4 kW. Dette er altså en ovn som egner seg svært godt i en moderne bolig. Virkningsgrad er oppgitt til hele 81,8 %.
Spesifikasjoner
| Nominell effekt | 4 kW |
|---|---|
| Virkningsgrad | 82 % |
| Høyde | 924 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Dybde | 348 mm |
| Vekt | 90 kg |
| Vedlengde | 30 cm |
| Røykrør | 150 mm |
Andre modeller fra Nordpeis
nordpeis
Nordpeis Atlanta Høy vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5 kW, shapestone. Atlanta leveres i to høyder, denne er noe høyere enn den «vanlige» Atlanta. Se spec, mål og produktdata på…
nordpeis
Nordpeis Duo 6 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Kleberstein på 5.4 kW, shapestone light. Duo 6 er en versjon i Duo serien med kleberstein for varmelagring. Se spec, mål og produktdata på…
nordpeis
Nordpeis Ronda 160 vedovn — spec og mål
Vedovn fra Nordpeis på 5.4 kW, shapestone light. Ronda 160 er en mindre versjon av den populære Ronda peisen fra Nordpeis. Se spec, mål og produktdata på…